SVARĪGI!

Šīs ir 2020. gada decembrī veidotās aktivitātes.

Ja pagājušajā gadā kalendāru neiegādājies, droši ņem šo variantu. Savukārt, ja pirms gada ar mums kopā jau darbojies, meklē Adventes Kalendāru (2021)!

Ko tu iegūsi?

 • Aizraujošas, jēgpilnas aktivitātes katru dienu - līdz pat Ziemassvētkiem

 • Dāvana arī pašai sev - nebūs jālauza galva par to, ko jaunu bērniem piedāvāt

 • Svētku noskaņa mājās visu decembri, ne tikai dažas dienas pirms Ziemassvētkiem

 • Iespēja vēl dziļāk iepazīt savu bērnu un dāvāt patiesu kopā būšanas prieku

Par Kalendāru

Lūdzu, iepazīsties ar šo informāciju, kas palīdzēs labāk saprast, ko Adventes Kalendārs nozīmē

 • Iegādājoties Kalendāru, tas parādīsies tepat tavā darba virsmā, kur arī redzēsi katras dienas uzdevumu PDF faila formātā - ar aprakstu un skaistām fotogrāfijām

 • Šis NAV taustāms kalendārs, ko izsūtām, tomēr tu droši varēsi pati materiālus izprintēt, lai iesaiņotu un pasniegtu norādes bērnam, ja tā vēlēsies.

 • No 20.11. būs pieejams visu nepieciešamo materiālu saraksts, taču pašus uzdevumus redzēsiet tikai konkrētās dienas rītā - lai būtu pārsteigums gan bērnam, gan mammai.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kāda vecuma bērniem šīs aktivitātes ir piemērotas?

  Aktivitātes ir piemērotas 3 līdz 10 gadus veciem bērniem, taču iesaistīties noteikti varēs arī pavisam mazie brāļi un māsas.

 • Kādi ir nepieciešamie materiāli?

  Iegādājoties online kursu, tev uzreiz būs pieeja nepieciešamo materiālu sarakstam. Tie būs vienkārši atrodami un lielāko daļu atradīsi savās mājās.

 • Vai būs Atbalsta grupa?

  Dalīties ar bildēm un panākumiem ir gandrīz labākā šāda pasākuma daļa! Tāpēc, jā, kursa dalībniecēm būs pieejama īpaša Whatsapp grupa, kur kursa koordinatore gan atgādinās par dienas aktivitāti, gan aicinās jūs dalīties iespaidos.

Komanda

Dana Gulbe

"Dana ar kasti" zīmola radītāja, kursu autore

Dana ir sertificēts koučs, organizēšanas konsultante un lektore, kas caur precīzu sistēmu un trāpīgiem jautājumiem palīdz cilvēkiem tikt pie kārtības mājās un galvā. Dana tic, ka, sakārtojot vidi, mēs varam iegūt vairāk enerģijas, prieka, brīvības un sakārtot arī savu prātu. Danas veidotajos online izaicinājumos piedalījušies vairāk nekā 2000 cilvēki, kuri soli pa solim gājuši pretī mierpilnai un sakārtotai dzīvei.

Inga Bolukemini

Inga ir juriste un vadītāja, kura pēdējos 8 gadus īpaši apgūst mērķa sasniegšanas, disciplīnas un ieraduma veidošanas principus gan mācoties pie profesionāļiem, gan pašmācībā - lasot atbilstošo literatūru un ieviešot to savā ikdienā. Inga tic, ka mērķu sasniegšana nenotiek vienatnē un vientulībā, bet kopā ar citiem līdzīgi domājošiem - lai sasniegtu mērķi nav jāstrādā smagāk, bet gan gudrāk.

Adventes Kalendārs

Ģimeniskai un aizraujošai Ziemassvētku gaidīšanai !