Ko tu iegūsi?

 • Aizraujošas, jēgpilnas aktivitātes katru dienu - līdz pat Ziemassvētkiem

 • Dāvana arī pašai sev - nebūs jālauza galva par to, ko jaunu bērniem piedāvāt

 • Svētku noskaņa mājās visu decembri, ne tikai dažas dienas pirms Ziemassvētkiem

 • Iespēja vēl dziļāk iepazīt savu bērnu un dāvāt patiesu kopā būšanas prieku

Kopā būšanas prieks!

- tikai 1,50 eiro dienā

Atsauksmes

“Radoši, kopā būšana visai ģimenei! Piemērots visiem (mums pirms gada 1 gads, 3 gadi un 8 gadi). Viss pārdomāts!”

Gunita, 3 bērnu mamma

“Patika, ka bija nepieciešamo lietu saraksts un katras dienas uzdevums kā pārsteigums. Daudz foto no reālas darbošanās, tātad viss patiešām pirms tam izmēģināts!”

Rita, 4 bērnu mamma

“Ļoti patika ideja un izpildījums! Kvalitatīvi uztaisīts un baudāms materiāls. Vairākas aktivitātes atkārtojām un iegājās ikdienā.”

Dace, 2 bērnu mamma

“Kolosāla ideja! Beidzot kaut kas vairāk par vienkāršu saldumu katru dienu, man ļoti atviegloja ikdienu, ka katru dienu bija kāds uzdevums jau izdomāts un paredzēts. Noteikti iegādāšos arī nākamajā gadā!”

Guna, 2 bērnu mamma

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kāda vecuma bērniem šīs aktivitātes ir piemērotas?

  Aktivitātes ir piemērotas 3 līdz 10 gadus veciem bērniem, taču iesaistīties noteikti varēs arī pavisam mazie brāļi un māsas.

 • Kādi ir nepieciešamie materiāli, lai darbotos?

  Iegādājoties Adventes kalendāru, tev uzreiz būs pieeja nepieciešamo materiālu sarakstam. Tie būs vienkārši atrodami un lielāko daļu atradīsi savās mājās.

 • Vai būs grupa atbalstam un čatošanai?

  Dalīties ar bildēm un panākumiem ir gandrīz labākā šāda pasākuma daļa! Tāpēc, jā, kursa dalībniecēm būs pieejama īpaša Whatsapp grupa, kur kursa koordinatore gan atgādinās par dienas aktivitāti, gan aicinās jūs dalīties iespaidos.

 • Vai šis kalendārs var aizstāt tradicionālo kalendāru?

  Mēs ticam, ka noteikti! Iepriekšējā gada dalībnieces piegāja radoši - uzdevumus vari izprintēt un paslēpt zem spilvena, sagatavot groziņu ar vajadzīgajiem materiāliem un sagaidīt bērnu no skolas vai dārziņa ar tiem. Tev, protams, ir iespēja miksēt tradicionālo šokolādes kalendāru un šo - tie viens otru tikai papildinās.

 • Cik ilgi būs pieejami uzdevumi un materiāli?

  Visas aktivitātes un uzdevumi būs pieejami līdz janvāra beigām - droši varēsi gan atkārtot, gan paspēt to, ko nepaspējāt decembrī.

Komanda

Dana Gulbe

"Dana ar kasti" zīmola radītāja, kursu autore

Dana ir sertificēts koučs, organizēšanas konsultante un lektore, kas caur precīzu sistēmu un trāpīgiem jautājumiem palīdz cilvēkiem tikt pie kārtības mājās un galvā. Dana tic, ka, sakārtojot vidi, mēs varam iegūt vairāk enerģijas, prieka, brīvības un sakārtot arī savu prātu. Danas veidotajos online izaicinājumos piedalījušies vairāk nekā 2000 cilvēki, kuri soli pa solim gājuši pretī mierpilnai un sakārtotai dzīvei.

Inga Bolukemini

Inga ir juriste un vadītāja, kura pēdējos 8 gadus īpaši apgūst mērķa sasniegšanas, disciplīnas un ieraduma veidošanas principus gan mācoties pie profesionāļiem, gan pašmācībā - lasot atbilstošo literatūru un ieviešot to savā ikdienā. Inga tic, ka mērķu sasniegšana nenotiek vienatnē un vientulībā, bet kopā ar citiem līdzīgi domājošiem - lai sasniegtu mērķi nav jāstrādā smagāk, bet gan gudrāk.

Adventes Kalendārs

Tikai 1,50 dienā - ģimeniskai un aizraujošai Ziemassvētku gaidīšanai!