Ko labu man var iedot meditācijas?

 • Augstāku emocionālo noturību sarežģītās situācijās

 • Skaidrāku un pozitīvāku skatu uz notikumiem savā dzīvē

 • Lielāku sevis pieņemšanu un dziļāku iepazīšanu

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kas ir iekļauts šajā komplektā?

  Iegādājoties "Meditācijas Mieram", iegūsi pieeju 7 audio fmateriāliem. Katrs audio materiāls ir manis ierunāta un vadīta 15 minūšu meditācija ar relaksējošu mūziku fonā.

 • Cik ilgi materiāli būs pieejami?

  Maksimālam ieguvumam aicinu klausīties meditācijas 7 dienas pēc kārtas uzreiz pēc pamošanās. Taču pieeja meditācijām būs 14 dienas no iegādes brīža, ja kādu dienu gadās izlaist.

 • Es nekad neesmu meditējusi. Vai sapratīšu, kas jādara?

  Kaut arī šie materiāli noderēs arī pieredzējušiem meditētājiem, tās galvenokārt domātas tiem, kas nekad iepriekš nav meditējuši. Soli pa solim, ar skaidrām instrukcijām ievedīšu tevi meditācijās tā, kā tās esmu iepazinusi es pati.

Atsauksmes

“Neticami, cik daudz miera var iegūt no 15 minūtēm klusumā! Pats labākais, ka sajūta dienas laikā nepāriet. Paldies!”

/Ieva B.

“Sākumā gāja grūti, likās, ka nekas nesanāk. Bet tava iedrošinošā balss palīdzēja nepadoties. Ļoti mierīga nedēļa bija, domāju, ka pateicoties meditācijām.”

/Ilze Ā.

“Paldies, Dana, par šīm meditācijām! Jau ilgu laiku vēlējos pamēģināt, bet nezināju ar ko sākt. Sajūtot to mieru pēc šīm divām meditācijām, gribās vēl un vēl.”

/Zane D.

Dana Gulbe

"Dana ar kasti" zīmola radītāja, kursu autore

Dana ir sertificēts koučs, organizēšanas konsultante un lektore, kas caur precīzu sistēmu un trāpīgiem jautājumiem palīdz cilvēkiem tikt pie kārtības mājās un galvā. Dana tic, ka, sakārtojot vidi, mēs varam iegūt vairāk enerģijas, prieka, brīvības un sakārtot arī savu prātu. Danas veidotajos online izaicinājumos piedalījušies vairāk nekā 2000 cilvēki, kuri soli pa solim gājuši pretī mierpilnai un sakārtotai dzīvei.

Tikai 15 eiro, lai uzdāvinātu sev un saviem mīļajiem vairāk miera nedēļas garumā